Przeraża Cię ilość zmian ostatnio wprowadzonych w oświacie? Słuchając doniesień radiowych i telewizyjnych czujesz się zagubiony? Nie wiesz co się zmieniło i jaki to będzie miało wpływ na Twoją zawodową przyszłość? Przyjdź na szkolenie! Dowiedz się więcej!

Dla uczestników szkolenia przygotowaliśmy specjalną, całkowicie bezpłatną propozycję. Po szkoleniu będziesz mógł umówić się na indywidualne, bezpłatne konsultacje z pracownikami naszego Akademickiego Biura Karier, którzy podpowiedzą:

  • jaka ścieżka zawodowa jest najkorzystniejsza z punktu widzenia potrzeb rynku pracy,
  • jakich specjalistów poszukują dyrektorzy szkół i przedszkoli,
  • jakie kierunki warto skończyć, by mieć określone kwalifikacje nadające uprawnienia do pracy w wymarzonym zawodzie.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w/w wydarzenie swoim honorowym patronatem objęła NSZZ „Solidarność” Międzynarodowa Sekcja Oświaty i Wychowania Ziemi Łódzkiej.

Prowadzący szkolenie:

Sebastian Zieliński

Pracownik naukowo-dydaktyczny Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi, doktorant Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, przedstawiciel Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” przy Radzie Dialogu Społecznego w Warszawie, członek Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Ziemia Łódzka, ekspert ds. szkolnictwa ogólnego i specjalnego, menadżer oświaty, praktyk, nauczyciel dyplomowany, oligofrenopedagog, tyflopedagog, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju, doradca zawodowy pracujący z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie w różnym stopniu. W pracy badawczej koncentruje się na problemach funkcjonowania osób niepełnosprawnych w społeczeństwie informacyjnym, zagrożeniach świata wirtualnego, w tym uzależnień od cyberprzestrzeni. Prowadzi szkolenia z zakresu zagrożeń powodowanych najnowszymi mediami cyfrowymi oraz prawa oświatowego. Wyniki badań przedstawia na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych oraz publikuje innowacyjne artykuły i referaty w czasopismach naukowych oraz specjalistycznych.

Miejsce: Uczelnia Nauk Społecznych, ul. Kamińskiego 21, sala 11

Termin: 13.09.2017r. godzina 17.00 - 19.30

Zapisy:

Prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres:
podyplomowe@uns.lodz.pl
 

Formularz zgłoszeniowy (doc)
Formularz zgłoszeniowy (pdf)

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 11.09.2017
 

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapisz się już dziś!

Serdecznie zapraszamy!

Galeria: