Szanowni Państwo, Drodzy Słuchacze,

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną i nasze wspólne dobro, zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie uczelni. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego a także dostarczania dokumentów za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy zdrowia!

Szanowni Słuchacze

W trosce o zapewnienie naszym studentom możliwie najwyższego poziomu bezpieczeństwa, mając na uwadze sytuację epidemiczną oraz zgodnie z zaleceniami Uczelnianej Rady Kształcenia UNS, Władze Uczelni Nauk Społecznych zdecydowały, że organizacja kształcenia w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 będzie nadal odbywać się w modelu mieszanym.

Zajęcia dydaktyczne będą prowadzone w większości w formie on-line (za pośrednictwem usługi Teams oraz z wykorzystaniem platformy e-learningowej UNS), zaś wybrane przedmioty będą realizowane w formie hybrydowej (kształcenie stacjonarne z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość) lub stacjonarnej. Informację, które zajęcia odbędą się w formie stacjonarnej otrzymacie Państwo od prowadzących oraz znajdziecie na Wirtualnej Uczelni.

Zapraszamy do zapoznania się z Zarządzeniem Rektora UNS w tej sprawie:

ZARZĄDZENIE REKTORA UNS Z DNIA 10.02.2021 R. W SPRAWIE ORGANIZACJI KSZTAŁCENIA W SEMESTRZE LETNIM RA 2020/2021 W ZWIĄZKU Z COVID-19

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /var/www/podyplomowe.uns.lodz.pl/public_html/includes/menu.inc).

Centrum Kształcenia Podyplomowego UNS

  • Adres: ul. Kamińskiego 21, 90-229 Łódź
  • Telefon: 42 232 74 99
  • Telefon: 530 431 024
  • Email: podyplomowe@uns.lodz.pl

 

Bądźmy w kontakcie

ZAPISY na proponowane formy kształcenia przyjmujemy w formie elektronicznej oraz tradycyjnej (dokumenty można złożyć osobiście w Rektoracie UNS lub przesyłką kurierską/pocztową).

 

  • Godziny pracy sekretariatu:
    Poniedziałek - Piątek 8:00 - 15:00
  • Sobota - 8:30 - 13:30 (DYŻUR TELEFONICZNY POZA SIEDZIBĄ UCZELNI)
  • Niedziela - nieczynne
W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową.
Prosimy o podanie numeru telefonu w treści wiadomości - oddzwonimy.

 


Siedziba uczelni

ul. Kamińskiego 21
90-229 Łódź

 

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.