Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/podyplomowe.uns.lodz.pl/public_html/includes/menu.inc).
Zacznij studia od marca 2020! [ 03/12/2019 - 11:34 ]

Drogi Nauczycielu! REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE TRWA!
Nie czekaj do października, zacznij już teraz! Zdobądź dodatkowe kwalifikacje i bądź konkurencyjny na rynku pracy! 
Na Twoje dokumenty czekamy do 29 lutego!  Nauczanie to nasza pasja! Zapraszamy!

Zobacz więcej...

Zapraszamy na szkolenie z kodów QR, na którym pokażemy Wam jak tworzyć i co mogą zawierać kody. Jak odczytywać kody na smartfonie bądź tablecie? Jakie aplikacje można wykorzystywać do odczytu kodów? Jak zastosować kody w komunikacji z uczniami i rodzicami?

Czytaj więcej ...

Zapraszamy na szkolenie, podczas którego skupimy się na przekonaniu uczestników, że Zespół Aspergera nie determinuje gorszego funkcjonowania, a jedynie funkcjonowania o innej jakości, ani gorszej ani lepszej, po prostu odmiennej. Postaramy się wyjaśnić, jak na odmienność rozwoju, a tym samym zachowania, osób z ZA wpływają takie zjawiska jak:  teoria umysłu, integracja sensoryczna czy centralna koherencja.

Czytaj więcej ...

Zapraszamy na szkolenie, na którym poznacie Państwo podstawowe informacje dotyczące procesów integracji sensorycznej i metody SI. Scharakteryzujemy również podstawowe zaburzenia SI: zaburzenia modulacji sensorycznej, zaburzenia różnicowania sensorycznego oraz zaburzenia na bazie ruchu.

Dowiedz się więcej ...

Od 01.09.2019 obowiazuja nowe regulacje w prawie oświatowym. W związku z tym, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy szkolenie, które zapozna Was z wprowadzonymi zmianami, pomoże zrozumieć zawiłosci nowych przepisów oraz pozwoli poznać praktykę ich stosowania w codziennym życiu placówki oświatowej .
Czytaj więcej ...

Od 01.09.2019 obowiazuje nowe prawo oświatowe. W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi zapytaniami o tą tematykę przygotowaliśmy dla Was dodatkowe szkolenie uwzględniające nowe przepisy w Karcie Nauczyciela zmieniające ścieżkę awansu nauczyciela stażysty na stopień nauczyciela kontraktowego.
Czytaj więcej ...

Czym jest hejt? Czym jest mowa nienawiści? Jak dostrzec, że uczeń doświadcza hejtu? Jak uchronić dziecko przed hejtem? Wielu z nas zadaje sobie takie pytania. Postaramy się na nie odpowiedzieć podczas szkolenia.
Czytaj więcej ...

Od 01.09.2019 zmienił się system oceniania nauczycieli. W związku z tym wychodząc naprzeciw  Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy szkolenie, które zapozna Was z projektem oceny pracy nauczyciela oraz wskaże kryteria wykorzystywane przy jego ocenie.
Czytaj więcej ...

Strony