Szanowni Państwo, Drodzy Słuchacze,

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną i nasze wspólne dobro, zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie uczelni. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego a także dostarczania dokumentów za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy zdrowia!

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/podyplomowe.uns.lodz.pl/public_html/includes/menu.inc).
Nowe kierunki studiów [ 11/06/2021 - 13:19 ]

Zapraszamy do zapoznania się nowymi propozycjami studiów podyplomowych

Czytaj więcej ...

Konferencja poświęcona jest szeroko rozumianej sytuacji okołorozwodowej i kryzysowi rozstania. Serdecznie zapraszamy do udziału rodziców, przedstawicieli różnych zawodów, instytucji i środowisk pracujących z rodzinami i dziećmi w kryzysie rozstania. 15-15.06.2021 bezpłatnie i on-line.

Czytaj więcej ...

Zapraszamy szkoły podstawowe z województwa łódzkiego do udziału w innowacyjnym projekcie edukacyjnym.
Nabór trwa do 24 maja 2021.

Czytaj więcej ...

MIGAJ RAZEM Z NAMI [ 13/04/2021 - 11:29 ]

Migaj razem z nami to dziesięć multimedialnych książek pomocniczych do nauki polskiego języka migowego (PJM) przeznaczonych dla uczniów szkół podstawowych. Zachęcamy do korzystania.

Czytaj wiecej ...

W dniach 2-5.04.2021 uczelnia będzie nieczynna.

Czytaj więcej ...

Wesołego Alleluja! [ 31/03/2021 - 08:08 ]

Życzymy radosnych świąt Wielkiej Nocy, pełnych miłości i nadziei.

Czytaj wiecej ...

Rozpoczeliśmy rekrutację na
Terapia ręki. Kurs kwalifikacyjny I i II stopnia.

Dowiedz się więcej ...

Minister Edukacji i Nauki podpisał nowelizację rozporządzenia w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela. Wprowadzono zmiany, które umożliwiają zwiększenie wymiaru zajęć prowadzonych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Czytaj więcej ...

Strony