Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/podyplomowe.uns.lodz.pl/public_html/includes/menu.inc).

Co to w ogóle jest depresja, lęk, nerwica u dzieci i młodzieży? Co ma wspólnego, a czym się różni depresja od nerwicy i od lęku? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć na przygotowanym dla Państwa szkoleniu.

Czytaj więcej ...

Zapraszamy na szkolenie, którego celem jest doskonalenie umiejętności tworzenia efektywnych i dostosowanych scenariuszy, ćwiczeń, narzędzi rozwijających zakres umiejętności społecznych.

Czytaj więcej ...

 

Semestr zimowy powoli się kończy, czas już myśleć o letnim :)
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami jednodniowych szkoleń organizowanych od lutego do wakacji.

Zobacz więcej ...

Zacznij studia od marca 2020! [ 19/12/2019 - 14:24 ]

Drogi Nauczycielu! REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE TRWA!
Nie czekaj do października, zacznij już teraz! Zdobądź dodatkowe kwalifikacje i bądź konkurencyjny na rynku pracy! 
Na Twoje dokumenty czekamy do 29 lutego! Zapraszamy!

Zobacz więcej...

Wesołych Świąt od CKP UNS [ 19/12/2019 - 10:46 ]

Serdecznie dziękujemy wszystkim słuchaczom, wykładowcom, pracownikom, współpracownikom oraz sympatykom Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Nauk Społecznych za miniony rok.
Praca z Wami to przyjemność!
A oto życzenia dla Was ...

Zapraszamy na szkolenie, które będzie wsparciem dla nauczycieli w procesie wdrażania nowych rozwiązań edukacyjnych ukierunkowanych na rozwijanie potencjału uczniów poprzez wykorzystanie tekstów literackich.

Czytaj więcej ...

Zapraszamy na szkolenie, na którym postaramy się odpowiedzieć na pytanie dlaczego rodzice często zamieniają pole współpracy w pole walki z osobami, które uczą, wychowują, rehabilitują bądź prowadzą terapie ich dzieci? Pokażemy jak wprowadzić skuteczne strategie komunikacyjne wobec rodzica roszczeniowego, aby uzyskać porozumienie z rodzicem i nawiązać pozytywną relację

Czytaj więcej ...

Serdecznie zapraszamy na warsztat „Mam na to patent – czyli metody działań edukacyjnych w oparciu o zbiory Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi”.
13.12.2019 r., godz. 12.00 i 14.00

Dowiedz się więcej ...

Strony