Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /var/www/podyplomowe.uns.lodz.pl/public_html/includes/menu.inc).

Zapraszamy do udziału w szkoleniu

Tworzenie programów profilaktycznych dotyczących różnorodnych uzależnień

Termin: 09 czerwiec 2022 r. godz. 16.30-18.00 - zajęcia poprzez MS Teams

Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat motywów młodzieży sięgającej po środki odurzające oraz możliwych działań i programów profilaktycznych w środowisku szkolnym.

Szkolenie poprowadzi:
mgr Magdalena Jęczmień – od przeszło 10 lat związana zawodowo z dziećmi i z młodzieżą od 3 roku życia. Pracuje z dziećmi z zaburzeniami: nerwicowymi, emocjonalnymi, zachowania, nastroju, psychosomatycznymi, koncentracji uwagi, trudnościami w uczeniu się, w funkcjonowaniu społecznym. Posiada doświadczenie w pracy pedagoga i psychologa w przedszkolu, szkole podstawowej oraz gimnazjum, a  także w poradni pedagogiczno-psychologicznej. Obecnie zajmuje się konsultacjami, diagnozami, zajęciami terapeutycznymi, prowadzi treningi umiejętności społecznych współpracując z centrum Diagnostyczno-Terapeutycznym Tu i Tam w Łodzi.

Opłata za szkolenie: 75 zł

Zgłoś swoje uczestnictwo w szkoleniu
wysyłając na adres: szkolenia@uns.lodz.pl następujące dane:
imię i nazwisko, miejsce pracy, telefon do kontaktu oraz adres mailowy

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

(Ze szkolenia może skorzystać max. 25 osób). Zgłoszenia przyjmujemy do 07.06.2022 r.

Dowiedz się więcej o tym kursie