Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /var/www/podyplomowe.uns.lodz.pl/public_html/includes/menu.inc).

Uczelnia Nauk Społecznych

Uczelnia Nauk Społecznych prowadzi kształcenie na studiach licencjackich, magisterskich oraz studiach podyplomowych o profilu praktycznym, pozwalającym na rozwijanie wiedzy stosowanej oraz praktycznych umiejętności i kompetencji społecznych, zmierzających do przygotowania studentów i słuchaczy do pracy zespołowej oraz projektowej. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez odpowiednio przygotowaną kadrę dydaktyczno-naukową oraz doświadczonych praktyków z danego obszaru kształcenia.

Oferta studiów na  prowadzonych kierunkach budowana jest w oparciu o aktualne trendy edukacyjne oraz realne potrzeby, tak aby kierunki kształcenia podyplomowego, umożliwiały zarówno uzyskanie nowych kwalifikacji jak i doskonalenie warsztatu pracy.

W związku ze stałym wzrostem oczekiwań Słuchaczy w stosunku do oferty kształcenia ustawicznego oraz ciągłym podnoszeniem poziomu merytorycznego form edukacyjnych na poziomie edukacji podyplomowej, realizowanej przez szkolnictwo wyższe, Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi wdraża obecnie innowacyjny model kształcenia ustawicznego.

W ramach wdrażania innowacyjnych rozwiązań dydaktycznych Uczelnia realizuje projekt pozwalający na kształcenie modułowe na kierunkach studiów podyplomowych. W ramach tego modelu słuchacz ma możliwość wyboru części przedmiotów z różnych obszarów tematycznych – co pozwala na indywidualne kształtowanie programu swoich studiów, a w konsekwencji zdobycie „szytych na miarę” kwalifikacji.

Uczelnia Nauk Społecznych koncentruje swoje działania na poszerzaniu oferty kształcenia oraz ciągłym doskonaleniu realizowanych form poszerzania kwalifikacji i doskonalenia zawodowego. Poznaj nas lepiej - zapraszamy na stronę Uczelni www.uns.lodz.pl