Szanowni Państwo, Drodzy Słuchacze,

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną i nasze wspólne dobro, zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie uczelni. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego a także dostarczania dokumentów za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy zdrowia!

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /var/www/podyplomowe.uns.lodz.pl/public_html/includes/menu.inc).


MBA

Executive Master of Business Administration (MBA)

0
Brak głosów

9 500,00 zł

Z przyjemnością informujemy, że Uczelnia Nauk Społecznych nawiązała współpracę z Collegium Humanum Szkołą Główną Menedżerską z siedzibą w Warszawie.

Collegium Humanum Szkoła Główna Menedżerska z siedzibą w Warszawie – to międzynarodowa uczelnia niepubliczna, którą tworzą wielowymiarowi wykładowcy akademiccy z uniwersalnym dorobkiem naukowym, dydaktycznym i menedżerskim w obszarze edukacji na poziomie szkolnictwa wyższego.

Jako owoc tej współpracy pragniemy zaproponować Państwu studia podyplomowe
Executive Master of Business Administration (MBA).

Studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (MBA) organizowane przez Collegium Humanum- Szkołę Główną Menedżerską w Warszawie i Apsley Business School w Londynie są jednymi z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych na świecie kwalifikacji menedżerskich przeznaczonych dla ludzi otwartych na osobisty rozwój umiejętności przywódczych oraz osiągnięcia sukcesu w różnych obszarach zarządzania oraz biznesu.

Program studiów Executive MBA pozwala na efektywne uzupełnienie wykształcenia akademickiego i rozwój praktycznych umiejętności zarządczych oraz nadzorczych.

Executive MBA jest przeznaczony przede wszystkim dla kadry kierowniczej wyższego szczebla, członków organów statutowych spółek prawa handlowego i skarbu państwa, dyrektorów spółek handlowych, menedżerów lub tych, którzy chcą zajmować stanowiska kierownicze, w celu jak najlepszego wykorzystania ich wiedzy oraz umiejętności w różnych dziedzinach biznesu.

Absolwenci studiów podyplomowych Executive MBA nabywają kompleksowe spojrzenie na zarządzanie i rozwój, doskonaląc swoją wiedzę, kompetencje, umiejętności i stając się tym samym renomowanymi specjalistami oraz ludźmi na drodze do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Podstawowe moduły studiów podyplomowych w programie Executive MBA oparte są na konkretnych potrzebach praktyki menedżerskiej, realizowane przez wybitnych specjalistów (praktyków) z Polski i zagranicy w systemie case study.

Absolwenci studiów podyplomowych MBA nabywają spełnienie kryterium wykształcenia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem skarbu państwa (art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. – o zasadach zarzadzania mieniem państwowym (Dz.U. z 2018, poz. 1182).

Kandydaci na studia Executive MBA w Collegium Humanum w Warszawie i Apsley Business School w Londynie muszą posiadać odpowiedni poziom wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego.

WYMAGANE DOKUMENTY:

 • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych (potwierdzona przez Collegium Humanum lub notarialnie kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych)
 • Curriculum Vitae
 • kopia dokumentu potwierdzającego tożsamość kandydata zawierającego imiona, nazwisko, datę urodzenia oraz miejsce urodzenia
 • wypełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania)
 • dokument potwierdzający doświadczenie zawodowe lub kopia wpisu do ewidencji działalności gospodarczej
 • potwierdzenie wniesienia opłaty za studia (opłata za I semestr lub opłata roczna)

Podstawą przyjęcia na studia MBA na poziomie Executive jest:

 • dostarczenie wymaganych dokumentów
 • rozmowa kwalifikacyjna

Komplet dokumentów należy dostarczyć do Przedstawiciela Programu Executive MBA w UNS – pocztą lub osobiście i umówić się telefonicznie na rozmowę kwalifikacyjną.

PRZEDSTAWICIEL PROGRAMU EMBA w UNS
tel.: 790 285 525
podyplomowe.lodz@humanum.pl

System opłat za studia

Liczba wpłat  Wysokość wpłaty
1 wpłata roczna 9.500 zł
2 wpłaty półroczne 4,950 zł
4 wpłaty kwartalne 2.600 zł

Wysokość opłat za studia nie ulegnie zmianie podczas trwania programu.

Opłaty fakultatywne

 • London Executive MBA Summit (Apsley Business School) – wizyta studyjna w siedzibie Partnera studiów Executive MBA Apsley Business School w Londynie w Wielkiej Brytanii.
 • Prague Executive MBA Summit (Newton College) – wizyta studyjna w siedzibie Partnera studiów Executive MBA Newton College w Pradze w Czechach.

Opłaty fakultatywne są ustalane na bieżąco z ich organizatorem Partnerem studiów Executive MBA w zależności od liczby zainteresowanych wyjazdem (min. 10 osób).
Uczestnictwo w wyjazdach fakultatywnych London Executive MBA Summit i Prague Executive MBA Summit jest dobrowolne.

 • Legalizacja i uwierzytelnienie dyplomu ukończenia studiów (dyplom w języku angielskim Apsley Business School w Londynie) poprzez uzyskanie Apostille (klauzula apostille) w The Legalisation Office, Foreign & Commonwealth Office w Wielkiej Brytanii wynosi: 480,00 Eur (płatność na podstawie faktury wystawionej przez Apsley Business School w Londynie)

Rachunek bankowy do wpłat za studia MBA

Collegium Humanum Szkoła Główna Menedżerska
Moniuszki 1a, 00-014 Warszawa
Nr rachunku: 82 1020 5561 0000 3102 3003 1017
PKO Bank Polski S A

Tytuł wpłaty: opłata wpisowego, opłata (wybrać: roczna, semestralna, ratalna) za studia podyplomowe, imię i nazwisko, EMBA.

PRZEDSTAWICIEL PROGRAMU EMBA w UNS
tel.: 790 285 525
podyplomowe.lodz@humanum.pl

Po więcej szczegółów dotyczących realizacji studiów EMBA zapraszamy do Katalogu EMBA lub na stronę Collegium Humanum

Szanowni Słuchacze studiów MBA
Przedstawiamy ramowy plan zajęć dla studentów I i II semestru studiów.

Zobacz więcej ...