Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /var/www/podyplomowe.uns.lodz.pl/public_html/includes/menu.inc).


Executive Master of Business Administration (Executive MBA)

0
Brak głosów

9 900,00 zł

Studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (Executive MBA) organizowane są przez Uczelnię Nauk Społecznych z siedzibą w Łodzi we współpracy z Z-WAY to excellence AG ze Szwajcarii. 

Studia Executive MBA charakteryzują się innowacyjnym podejściem do zagadnień zarządzania i biznesu. To odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na poszerzanie kwalifikacji kadr, a tym samym doskonalenie procesów zarządzania i funkcjonowania organizacji. Postęp technologiczny, duża konkurencja wymagają ciągłego rozwoju i coraz szybszego reagowania na nieustannie zmieniające się wymogi rynku. Studia Executive MBA ukierunkowane są na doskonalenie kompetencji menadżerskich i implementację nowoczesnego podejścia w kreowaniu modeli biznesowych.

Program studiów umożliwi Słuchaczom zapoznanie się z zagadnieniami zarządzania strategicznego, elementami prawa gospodarczego prawa pracy, skutecznej komunikacji interpersonalnej, zarządzania zmianą i rozwoju w przedsiębiorstwach, a także umiejętności zarządzania projektami.

Program studiów posiada międzynarodową akredytację wydaną przez Z-Way to excellence AG – szwajcarską jednostkę z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w opiniowaniu i akredytowaniu studiów w tym MBA, DBA, LL.M. i innych związanych z najwyższymi kompetencjami menedżerskimi (Executive Education).

Więcej informacji, w tym szczegółowy program studiów, można znaleźć na stronie UNS poświęconej studiom podyplomowym Executive MBA:
(kliknięcie w baner przenosi na stronę UNS http://executive-mba.pl)

Studia Executive Master of Business Administration to elitarne studia podyplomowe, skierowane  do urzędników, przedsiębiorców, menedżerów, kadry kierowniczej różnego szczebla, a także pracowników skoncentrowanych na rozwoju osobistym i awansie zawodowym.

 • Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych, zgodnie art. 164 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. poz. 1668) oraz Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 września 2018 r. w sprawie dokumentów wydawanych w związku z przebiegiem lub ukończeniem studiów podyplomowych i kształcenia specjalistycznego - 19 września 2018 r. Poz. 1791) – wydane przez Uczelnię Nauk Społecznych w języku polskim oraz angielskim,
 • Certyfikat potwierdzający kwalifikacje stanowiące warunek konieczny wskazany w wymogach wobec kandydatów na członków organów nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa, zgodnie z art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016r. – o zasadach zarządzania mieniem państwowym (Dz. U. z 2019r. poz. 1302, 1309, 1571, 1655). Dotyczy słuchaczy z spełniających inne warunki ustawowe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
 • Certyfikat potwierdzający nadanie tytułu MBA, w języku angielskim wydany przez jednostkę akredytującą program Z-WAY to excellence AG z siedzibą w Szwajcarii
 • Certyfikat potwierdzający nadanie międzynarodowych kwalifikacji biznesowych Executive MBA – wydany przez UNS
 • Certyfikat Risk Manager przez partnera programu Institute for Executive Development (IFED)

Studia trwają dwa semestry (rok akademicki) i wyczerpująco prezentują wiedzę teoretyczną
oraz praktyczne rozwiązania biznesowe.

 • Czas trwania: 2 semestry / 190 godzin / 60 pkt ECTS
 • Tryb: niestacjonarne/zaoczne/online
 • Zajęcia realizowane są w weekendy (Sb - Nd), obejmują 10 dwudniowych zjazdów oraz case study /30 h pracy praktycznej Słuchacza/. Proponujemy elastyczne podejście do nauki. Zajęcia mogą być realizowane zarówno stacjonarnie jak i formie online
 • Warunki ukończenia: zaliczenie przedmiotów w toku studiów oraz przygotowanego w ramach projektu Case Study, który przedstawiany jest komisji egzaminacyjnej.
 • Wpisowe – 400 zł
 • Promocyjny koszt studiów – 9 900 zł

Biuro rekrutacyjne UNS
Telefon: 42 232 74 99
Telefon: 530 431 024
e-mail: podyplomowe@uns.lodz.pl

Zapisz się!