Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /var/www/podyplomowe.uns.lodz.pl/public_html/includes/menu.inc).

Przygotowanie pedagogiczne


Pragniesz zdobyć kwalifikacje do pracy w systemie oświaty? Sprawdź naszą ofertę w zakresie przygotowania do wykonywania zawodu nauczyciela, obejmujące:

  • przygotowanie psychologiczno-pedagogiczne i dydaktyczne do nauczania przedmiotu lub prowadzenia zajęć dla absolwentów studiów wyższych posiadających przygotowanie merytoryczne do prowadzenia przedmiotu lub rodzaju zajęć a nieposiadających przygotowania psychologiczno-pedagogicznego i dydaktycznego,
  • przygotowanie psychologiczno-pedagogiczne i dydaktyczne do nauczania języka obcego dla absolwentów studiów wyższych, którzy legitymują się znajomością języka obcego, a nie posiadają przygotowania psychologicznego i dydaktycznego.
  • przygotowanie pedagogiczne do wykonywania zawodu nauczyciela psychologa dla absolwentów studiów pierwszego stopnia i studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia.